تبلیغات
قاسمان مهدی{عج} - چهار عنصر اصلی شیطان پرستی+بنر

قاسمان مهدی{عج}

امام حسین (ع)قاسمی داشت اما امام زمان قاسم هم ندارد.بیا برایش قاسمی باشیم...

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ قاسمان مهدی{عج} خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

لینک دوستان

صفحات جانبی

سایت آوازک

طراح قالب: آوازکتحریف تورات وانجیل ومثبت جلوه داده شیطان زمینه ای شد تا یهودیان عصر حاضر بتوانند فرقه ای به نام (شیطان پرستی)را به وجود بیاورند وبعضی از جوانان جهان را به آن مشغول کنند .این فرقه از چهار عنصر اصلی تشکیل شده است:
1-خود محور بودن :شیطان پرستان به شدت خود محور،نفس پرست وماده گرا هستند وآنچه در این جریان اهمیت دارد نفع شخصی افراداست حتی آنان محور و مرکزیت عالم را خود انسان می دانند.
2-لذت گرا بودن:شیطان پرستان به شدت لذت گرا و لذت پرست اند و در این مکتب آنچه اهمیت دارد لذت بردن افراد است و ارزش نیزدر این مکتب در لذت گرایی خلاصه می شود،بر همین اساس با لذتجویی افسار گریخته ی آنها مخالفت کند،مخالف هستند.
3-هنجار شکن بودن :جریان شیطان پرستی جریان هنجار شکن است واین امرازنشانه های اصلی آنان است.ابلیس در منظر آنها نماد متفاوت بودن و متغایر بودن است،ابلیس سمبل مه گفتن ومخالفت نمودن است.به همین دلیل به همین خاطر آنها با همه چیز  با همه کس دشمنی می کنند.
4-ناامیدی و یاس:شیطان پرستی دنیایی را ترسیم می کند که درآن هیچ گونه امیدی وجود ندارد.دنیا در منظر شیطان پرستان سراسر تاریکی است وسفیدی معنایی ندارد.آنان همه چیز را منفی می بینند حتی در مورد خورشید می گویند:پشت آن تاریکی است وخورشید اصالتی ندارد.شب در نظر آنان بلند است وشامل روز هم میشود واگر داخل باغ سیب شوند،همه را کال می بینند!
منبع:کتاب پاسخ به شبهات اینترنتی

برای مشاهده ی بنر با توضیحات با کیفیت عالی به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

برای دیدن کیفیت اصلی بنر روی بنر کلیک کنید.
طبقه بندی: خط ویژه(مباحث ویژه)::::::، بنر ها::::::،

[ یکشنبه 9 خرداد 1395 ] [ 10:49 ق.ظ ] [ محمد مؤذن نژاد ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه