تبلیغات
قاسمان مهدی{عج} - آیا تا به حال علائم دال بر نزدیک شدن ظهور امام ظاهر شده است ؟

قاسمان مهدی{عج}

امام حسین (ع)قاسمی داشت اما امام زمان قاسم هم ندارد.بیا برایش قاسمی باشیم...

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ قاسمان مهدی{عج} خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

لینک دوستان

صفحات جانبی

سایت آوازک

طراح قالب: آوازک

(آیا تا به حال علائم دال بر نزدیک شدن ظهور امام ظاهر شده است ؟)

با توجه به این كه زمان ظهور مشخص نیست، زمان نشانه‌های مرتبط نزدیك به آن نیز مشخص نیست. بنابراین، سخن گفتن از نزدیكی یا دوری آن، امری پسندیده نیست.
البته، عده‌ای با توجه به اوضاع و شرایط فعلی حاكم بر جهان، به این باور رسیده‌اند كه دوره‌ای كه در آن زندگی می‌كنیم همان دوره‌ی آخرالزمان است كه در روایات به آن اشاره شده است؛ زیرا، برای آخر الزمان نشانه‌هایی گفته شده، مانند گسترش فساد و تفسیر دین بر اساس هوا و هوس و ... كه این نشانه‌ها در دوره‌ی زمانی ما به وقوع پیوسته است. پس زمان كنونی، آخر الزمان است و ظهور نیز در این دوران محقق می‌شود. به علاوه، با وجود انقلاب اسلامی ایران و زنده شدن نام و یاد امام زمان، و معرفی ایشان به دنیا، آمادگی و اقبال مردم به پذیرش ایشان، بیشتر شده و امید به ظهور هم بیشتر شده است.
به هر حال ما در عین آن كه باید امید به تعجیل در فرج داشته باشیم و آمادگی برای ظهور را در خود تقویت بكنیم، ولی نباید فكر خود را متوجه اموری بكنیم كه از محدوده‌ی علم ما فراتر است و راهی برای دسترسی به آن نداریم. لذا سخن از نزدیكی علایم، امری قابل قبول نیست.

طبقه بندی: مطالب امام زمان{عج}::::::، پرسش وپاسخ؟::::::،

[ یکشنبه 13 تیر 1395 ] [ 12:06 ق.ظ ] [ محمد مؤذن نژاد ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه